Nr katalogowy: 11

Stefan Damski (1926-1986)

Nr katalogowy: 11

Nowe mieszkania dla mieszkańców Stolicy!, 1952

akwaforta, papier, 34,7 x 25 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie:
„Nowe mieszkania dla mieszkańców Stolicy!”