Nr katalogowy: 37

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

Nr katalogowy: 37

Przesilenie, 1947

akwarela, papier, 37,9 x 26,4 cm; sygn. p.d.: J.K.
opisany u dołu: Juliusz Krajewski, Przesilenie 1947 J.K