Nr katalogowy: 45

Anastazja MIESZKOWSKA (XX w.)

Nr katalogowy: 45

Tkaczka, 1977

olej, płótno, 66 x 81,5 cm; sygn. i dat. p.g.: AM / 77
na odwrocie ANASTAZJA / MIESZKOWSKA