Nr katalogowy: 106

Baron N. de JOMINI, XX w.

Nr katalogowy: 106

Wieś rosyjska, 1918

akwarela, papier; 23 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Baron N. de Jomini 1918