Nr katalogowy: 109

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż górski

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
35 x 50 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz