Nr katalogowy: 118

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 118

Uczestnicy powstania narodowego z 1863 roku - fragment obrazu, 1911

olej, tektura; 35 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: W. Wodzinowski / 1911
(? - nieczytelne dwie ostatnie cyfry)