Nr katalogowy: 271

A. WILCZEK (XIX w.) wg J.-B. Greuze'a

Nr katalogowy: 271

Dziewczyna w fotelu, 1853

olej, płótno, 52 x 43 cm; sygn. p. d.: A. Wilczek 1853 (?);