Nr katalogowy: 107

Władysław CHMIELIŃSKI (1911 - 1979)

Nr katalogowy: 107

Antykamera króla w Pałacu w Wilanowie

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę;
48,5 x 34 cm; sygn. p. d.: Wł. Stachowicz
Władysław CHMIELIŃSKI - vel Wł. STACHOWICZ