Nr katalogowy: 125

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 125

Jesienne kwiaty, 1921

olej, płótno; 50 x 65,5 cm
sygn. i dat p. d.: 1921/Wł. Terlikowski