Nr katalogowy: 127

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 127

Scena pasterska - fragment większej kompozycji, 1913

olej, płótno; 120,5 x 56,5cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
J Malczewski. Sierpień 1913