Nr katalogowy: 105

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 105

Zabawa podmiejska,1905

akwarela, gwasz, papier;
34,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F. Kostrzewski/ 1905