Nr katalogowy: 118

Alfred ABERDAM (1894-1963)

Nr katalogowy: 118

Pejzaż ze Szwajcarii, 1938

olej, tektura; 44 x 59,5 cm;
sygn. p. d. "Aberdam/Suise 1938;