Nr katalogowy: 129

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 129

Krajobraz ukraiński, 1910

olej, płótno; 45 x 64 cm;
sygn. l. d.: L Wyczółkowski 1910