Nr katalogowy: 434

Krzysztof DUDZIŃSKI [KaDee] (ur. 1953)

Nr katalogowy: 434

Akt kobiecy na dywanie - Odaliska, 1994-2012

olej, płótno; 89 x 100 cm;
sygn. l. d.: KaDee;