908
Toaletka w typie Ludwika Filipa sosna, różne gatunki orzecha, tafla lustrzana;
Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

909
Komoda z lustrem, w tradycji biedermeieru konstrukcja sosnowa, okleiny orzechowe
(różne odmiany), zamki przykładano-wpuszczane;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

910
Szafka -słupek w tradycji biedermeieru konstrukcja sosnowa, dębina, okleiny mahoniowe;
Europa Środkowa, ok. 1860-1880.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

911
Szafka-barek sosna, dąb;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

912
Tremo eklektyczne konstrukcja sosnowa, dębina, mahoń, tafla lustrzana;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

913
Parawan drewno złocone, tkanina, szkło;
Europa Zachodnia XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

914
Stół empirowy, z klapami sosna, mahoń, intarsja jaworowa, snycerka, złocenie;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

915
Stół w manierze Napoleona III drewno dębowe, mahoń, blat czerniony,
inkrustacje mosiężne;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

916
Szafka bieliźniana, tzw. „pensjonarka”, secesyjna konstrukcja sosnowa, mahoń, szkło, mosiądz;
Europa Środkowa, ok. 1900.
Cena wywoławcza. 2 700 zł