Nr katalogowy: 112

Alessandro ZEZZOS (1848-1914)

Nr katalogowy: 112

Para wizerunków typów kobiecych, 1895

akwarela, gwasz, papier;
37 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: AZezzos 1895