Nr katalogowy: 116

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

Nr katalogowy: 116

Binic - pejzaż morski ze skałami

akwarela, papier; 34 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: Cyan/ Binic