Nr katalogowy: 122

Adam GERŻABEK (1898-1965)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż, 1930-1932

olej, płótno; 45 x 61 cm;
na odwrocie napis: 36 Adam Gerżabek
/ Pejzaż nr? 1930-32/kolekcja (…) Zwornik