Nr katalogowy: 127

Antoni WIPPEL (1882-1969)

Nr katalogowy: 127

Kościół modrzewiowy w Mikuszowicach [Bielsko Biała], 1946

olej, płótno; 68 x 83,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: AWippel/ 1946