Nr katalogowy: 132

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 132

Kwiaty w wazonie - Lewkonie, 1908

olej, płótno; 63 x 37,5 cm;
sygn. l. d.: L. Wyczół 908.