Nr katalogowy: 152

Adolf BAUMGARTNER-STOILOFF (1850-1924)

Nr katalogowy: 152

Konwój tatarski

olej, płótno dublowane; 81,5 x 129,5 cm
sygn. l. d.: J. Baumgartner Stoiloff