Nr katalogowy: 153

Józef BRODOWSKI młodszy (1828-1900)

Nr katalogowy: 153

Złoty Potok - Woły ciągnące wóz, 1887

olej, płótno; 57 x 86 cm;
sygn. p. d.: Złoty Potok/ 1887/ J. Brodowski