Nr katalogowy: 157

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 157

Henryk VIII poznaje swą nową wybrankę

olej, płótno, , 64 x 92,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz