Nr katalogowy: 161

Josepf SCHWABB, XIX/ XX w.

Nr katalogowy: 161

Kwiaty, 1881

olej, płótno dublowane; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: Josepf Schwab/ 1881/Brünn