Nr katalogowy: 162

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

Nr katalogowy: 162

Pejzaż z rzeką, grupą myśliwych i pasterzem owiec

deska dębowa, olej, 33,5 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: J. Wynants