Nr katalogowy: 401

Miroslav NYDL (ur. 1924)

Nr katalogowy: 401

Zestaw karykatur pisarzy i artystow - 52 sztuk, lata 60. - 70. XX w.

technika mieszana (tusz, akwarela, collage), papier;
format zróżnicowany