Nr katalogowy: 410

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 410

Obraz 2374, (Łagow-Spuścizna), 1998

olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ. 2374 / 98.