Nr katalogowy: 422

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 422

Pejzaż, 1979

olej, płótno; 33,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI