Nr katalogowy: 819

Nr katalogowy: 819

Skrzynia intarsjowana, w tradycji barokowej

drewno sosnowe, dębowe, okleiny dębowe,
orzechowe, dąb czerniony, jesion, czeczota, żyłka
jaworowa, kluczyna z kości; Polska, XVIII/XIX w.