905
Serwantka kątna, dwuelementowa konstrukcja sosnowa, okleiny mahoniowe,
Europa Środkowa, pod wpływem angielskim;
3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

908
Komodka intarsjowana, w manierze rokokowej konstrukcja sosnowa, okleiny z różnych odmian
orzecha; Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł