Nr katalogowy: 1

Stanisław Fijałkowski ( ur.1922)

Nr katalogowy: 1

21 III 2001

akryl, olej, płótno; 162 x 114 cm; sygn. na odwrocie: S. Fijałkowski - 21III 2001; 6/2001
Estymacja 120 000 zł – 150 000 zł