Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Zegar kominkowy, portykowy

brąz złocony, marmur, alabaster, szkło,
porcelana, mosiądz, stal;
Europa Zachodnia, Francja?, 2 poł. XIX w.