Nr katalogowy: 912

Nr katalogowy: 912

Ława - skrzynia, z oparciem,

intarsjowana i inkrustowana;
Europa Zachodnia; skrzynia skonstruowana w XIX w.,
z wbudowanymi płycinami z mebla starszego (XVII w.)