Nr katalogowy: 122

Stanisław NOAKOWSKI (1867-1928)

Nr katalogowy: 122

Wnętrze pałacu późnobarokowego

tusz, tusz lawowany, akwarela; papier; 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: S. Noakowski