Nr katalogowy: 18

GÓRSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 18

Portret Ryszarda Chudoby, 1936

węgiel, papier; 60,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Górski 936.