Nr katalogowy: 108

Władysław STACHOWICZ (1911-1979)

Nr katalogowy: 108

Wawel - Kurza Stopka

akwarela, ołówek, papier; 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d.: Wawel - Kurza Stopka / Wł. Stachowicz