Nr katalogowy: 115

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 115

Widok na Wawel, lata 30. XX w.

pastel, papier; 35 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kantor