Nr katalogowy: 125

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż krakowski, lata 30. XX w.

olej, płótno; 28,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka wystawowa
z Pałacu Krzysztofory z 2003 r.