Nr katalogowy: 132

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 132

Wyjazd ze wsi, 1934

olej, płótno; 48,5 x 80,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz.Wasilewski / 1934?