Nr katalogowy: 136

Władysław MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 136

Przed dworem, ok. 1890

olej, tektura; 13,7 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł. Malecki