Nr katalogowy: 138

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 138

Bitwa pod Las Navas de Tolosa, ok. 1935

olej, tektura; 26 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Jahl