Nr katalogowy: 142

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 142

Krokusy, 1911

olej, płótno; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. GAŁEK 1911