Nr katalogowy: 146

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 146

Akt leżący

olej, płyta; 55,5 x 79,5 cm;
Praca nie sygnowana,
atrybucja w tradycji rodzinnej oferenta obrazu.