Nr katalogowy: 149

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 149

Pejzaż z Plant, 1914

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek/ 914.