Nr katalogowy: 164

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 164

Morze, ok. 1950

olej, płótno naklejone na tekturę;
48 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski