Nr katalogowy: 170

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 170

Brzeg morski, ok. 1920

olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski