Nr katalogowy: 172

Józef MĘCINA- KRZESZ (1860-1934)

Nr katalogowy: 172

Odaliska, ok. 1910

olej, płótno; 110 x 151 cm;
sygn. p. d.: J. Męcina Krzesz