Nr katalogowy: 177

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 177

Scena nocna

olej, płótno; 144,5 x 97,5 cm;
Nieokreślony artysta pozostający pod wpływem
malarstwa Godfrieda Schalkena