Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Lampa podłogowa, secesyjna, elektryczna

blacha żelazna, kuta, złocona, szkło prasowane;
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.