Nr katalogowy: 1

Ireneusz Pierzgalski (ur. 1929)

Nr katalogowy: 1

Biały, 1964

olej, płótno; 120 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie dwukrotnie: Ireneusz/ Pierzgalski /1964 (BIAŁY)/ 120 x 150 cm olej
Estymacja 90 000 zł – 110 000 zł